اخبار و رویدادها

در پی درگذشت  آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی
ضمن عرض تسلیت به عموم دانشجویان 
امتحانات فردا دوشنبه ۲۰ دی ماه دایر می باشد و امتحانات سه شنبه ۲۱ دی ماه به سه شنبه ۲۸ دی ماه موکول شد .  

برنامه امتحانات دیماه 1395

دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه علامه جعفری می توانند برنامه کل امتحانات را در اینجا مشاهده نمایند.
دانلود فایل پی دی اف انتهای صفحه 

 

 

 

تاریخ امتحان: 11 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

پور كاني،رضا

رياضي پيش دانشگاهي

08:00

مهندسي عمران -عمران

زين الديني منصور آبادي،علي

محاسبات عددي(پايه)

08:00

مهندسي عمران -عمران

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي عمومي1

08:00

مهندسي اجرايي عمران

زين الديني منصور آبادي،علي

محاسبات عددي

08:00

مهندسي عمران-سازه

محمدي،خانم دكتر

رياضيات عالي مهندسي

08:00

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

پور كاني،رضا

رياضي و آمار مقدماتي

08:00

مهندسي تكنولوژي نقشه برداري

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي عمومي2

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي 6 (پايه)

08:00

مهندسي  معماري

جوادي،اللهويردي

رياضيات و امار

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي عمومي1

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

اسدي، فاطمه

رياضي پيش دانشگاهي

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

زين الديني منصور آبادي،علي

محاسبات عددي

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

اسدي، فاطمه

رياضي پيش دانشگاهي

08:00

گرافيك

رحيمي،مهندس علي

شناخت هنر گرافيك 2

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي عمومي(2)

08:00

حسابداري

جوادي،اللهويردي

رياضيات و كاربرد آن در مديريت

08:00

علمي كاربردي حسابداري

جوادي،اللهويردي

رياضي كاربردي

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

پور كاني،رضا

رياضي پيش دانشگاهي

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

اسدي، فاطمه

رياضي پيش دانشگاهي

08:00

مهندسي عمران -عمران

زين الديني منصور آبادي،علي

محاسبات عددي(پايه)

10:30

حسابداري

اقبالي مهدي آبادي،مهدي

تاريخ تحليلي صدر اسلام

10:30

حسابداري

عبدالهي،حجه الاسلام علي

تاريخ تحليلي صدر اسلام

10:30

حسابداري

اقبالي مهدي آبادي،مهدي

تاريخ تحليلي صدر اسلام

10:30

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

انديشه اسلامي 1

10:30

حسابداري

سعيدي،مريم

انديشه اسلامي 1

10:30

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

انديشه اسلامي 1

10:31

نرم افزار

عابدي،دكتر اميد

ارزيابي كارايي سيستم هاي كامپيوتري

10:31

مهندسي كامپيوتر گرايش هوش مصنوعي و رباتيكز

صباغ جعفري،دكتر

پردازش زبان طبيعي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 12 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

حسن علي محمدي،مهندس محدثه

تحليل سازه ها2 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

اماني،مهندس رضا

تحليل سازه ها2 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

نوري،مهندس ميثم

تكنولوژي بتن و آزمايشگاه-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

نوري،مهندس ميثم

تكنولوژي بتن- اصلي

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

زبان ماشين و اسمبلي

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

اكبري،مهندس محسن

تعميرونگهداري ساختمان(اصلي)

08:00

مهندسي اجرايي عمران

نوري،مهندس ميثم

مصالح ساختماني وتكنولوژي بتن (جبراني)

08:00

مهندسي اجرايي عمران

اكبري،مهندس محسن

روشهاي تعمير و نگهداري ساختمان

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

اماني،مهندس رضا

تحليل سازه ها2

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

بلوچي،مهندس محمدرضا

روسازي راه

08:00

علمي-كاربردي معماري

توكلي،مهندس سيد عباس

تاسيسات مكانيكي و الكتريكي

08:00

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

برنامه سازي شبكه

08:00

گرافيك

رحيمي،مهندس علي

ارتباطات و تبليغات

08:00

مهندسي  معماري

بيگ زاده،مهندس سحر

ايستايي

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

بيگ زاده،مهندس سحر

ايستايي 1

08:00

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

كوشا راد،مهندس سيمين

مدارهاي الكتريكي(اصلي)

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

كوشا راد،مهندس سيمين

مدارهاي الكتريكي 2

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

يزدانپناه،مهندس محمد جواد

ايمني در برق

08:00

مهندسي تکنولوژي کنترل

كوشا راد،مهندس سيمين

مدارهاي الكتريكي(2)

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

اسدي، فاطمه

رياضي پيش دانشگاهي

08:00

حسابداري

صياديان،سرور

حسابداري صنعتي 3

08:00

حسابداري

پولاد سنج،فرزانه

توسعه اقتصادي

08:00

علمي كاربردي حسابداري

پولاد سنج،فرزانه

برنامه ريزي و توسعه

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

يزدانپناه،مهندس محمد جواد

ايمني در برق

08:00

مهندسي برق

كوشا راد،مهندس سيمين

مدارهاي الكتريكي 2

08:00

حقوق

حيدري،مريم

اصول فقه

08:00

روانشناسي

هادوي نژاديزدي،فاطمه

مباني اساسي در روانشناسي

10:30

مهندسي عمران -عمران

بلوچي،مهندس محمدرضا

روسازي راه-اصلي

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

طراحي سيستمهاي شيءگرا(اختياري)

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

جعفري،مهندس مهدي

اصول سرپرستي

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

خوردگي در حفريات زير زميني

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

حسيني نسب،الهه سادات

تعيين موقعيت اجرام سماوي(تخصصي)

10:30

فراوري مواد معدني

يونسي،دكتر

مباني هيدرومتالوژي و آزمايشگاه

10:30

مهندسي  معماري

اسدي،مهندس علي

انسان طبيعت و معماري

10:30

علمي-كاربردي معماري

اسدي،مهندس علي

انسان،طبيعت،معماري

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

غفاري،مهندس ابوالفضل

تأسيسات الكتريكي و پروژه

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

حميدي،مهندس كميل

ماشين هاي مخصوص

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

حميدي،مهندس كميل

ماشين هاي الكتريكي مخصوص

10:30

آموزش زبان انگليسي

باقري،آزاده

خواندن و درك مطلب 3

10:30

آموزش زبان انگليسي

باقري،آزاده

دستور نگارش 1

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 13 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

مكانيك خاك-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

رستمي،مهندس ايمان

استاتيك-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

بناهاي آبي

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

جعفري،مهندس مهدي

رياضي مهندسي

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

هاشمي مدني،مهندس هما

زبان فني

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

بيگ زاده،مهندس سحر

استاتيك(اصلي)

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

صالحي رضا ابادي،مهندس علي

مكانيك خاك وپي سازي

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

بناهاي آبي(اختياري)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

صالحي رضا ابادي،مهندس علي

مكانيك خاك و مهندسي پي

08:00

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

هاشمي مدني،مهندس هما

زبان تخصصي 1

08:00

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

هاشمي مدني،مهندس هما

زبان تخصصي 2

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

جعفري،مهندس مهدي

رياضيات مهندسي

08:00

علمي-كاربردي معماري

آفروشه،مهندس مهديه

تنظيم شرايط محيطي(2)

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

بيگ زاده،مهندس سحر

ايستايي 2

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

سليمان،مهندس احسان

زبان فني(تخصصي)

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

سليمان،مهندس احسان

زبان فني

08:00

مهندسي تکنولوژي کنترل

سليمان،مهندس احسان

کنترل مدرن

08:00

حسابداري

يادگاري،علي

حسابرسي 1

08:00

حسابداري

پولاد سنج،فرزانه

پول و ارز و بانكداري

08:00

حسابداري

طاهري خراساني،پروانه

مباني جامعه شناسي

08:00

علمي كاربردي حسابداري

پولاد سنج،فرزانه

پول و ارز وبانكداري

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

سليمان،مهندس احسان

زبان فني

08:00

مهندسي  معماري

آفروشه،مهندس مهديه

تنظيم شرايط محيطي

10:30

مهندسي عمران -عمران

صالحي رضا ابادي،مهندس علي

مهندسي پي-اصلي

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

عابدي،دكتر اميد

معماري كامپيوتر

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

روشهاي نوين استخراج زيرزميني

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

تحليل سيستمهاي نگهداري در معادن

10:30

مهندسي اجرايي عمران

رجبي،مهندس محمدرضا

مكانيك ساختمان

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

حسيني نسب،الهه سادات

ژئودزي 1(تخصصي)

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

حسيني نسب،الهه سادات

ژئودزي 2(تخصصي)

10:30

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

عابدي،دكتر اميد

معماري كامپيوتر

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

عسكري،مهندس ميلاد

ماشين هاي الکتريکي 3

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

ارسلان،محسن

سرپرستي سازمان

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري مالي

10:30

حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري پيشرفته 2

10:30

علمي كاربردي حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري  پيشرفته2

10:30

علمي كاربردي حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري ميانه(جبراني)

10:30

حقوق

منصوري بزنجاني،سيد محمد علي

عربي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 14 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

جوادي،اللهويردي

معادلات ديفرانسيل

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

پور كاني،رضا

رياضي عمومي

08:00

مهندسي عمران -عمران

پور كاني،رضا

معادلات ديفرانسيل(پايه)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پور كاني،رضا

معادلات ديفرانسيل

08:00

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

پور كاني،رضا

معادلات ديفرانسيل

08:00

نقشه برداري -نقشه برداري

پور كاني،رضا

رياضي عمومي(پايه)

08:00

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

پور كاني،رضا

رياضي علم كامپيوتر 1

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي عمومي 1

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

جوادي،اللهويردي

معادلات ديفرانسيل(پايه)

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

قاسمي زاده،ندا

رياضي عمومي

08:00

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

جوادي،اللهويردي

معادلات ديفرانسيل

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

جوادي،اللهويردي

معادلات ديفرانسيل

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

قاسمي زاده،ندا

رياضي عمومي(1)

08:00

حسابداري

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضيات پايه

08:00

مهندسي تكنولوژي نقشه برداري

پور كاني،رضا

معادلات ديفرانسيل

08:00

مهندسي برق

زين الديني منصور آبادي،علي

رياضي عمومي 1

08:00

مهندسي برق

جوادي،اللهويردي

معادلات ديفرانسيل

10:30

حسابداري

اقبالي مهدي آبادي،مهدي

فرهنگ وتمدن اسلام وايران

10:30

حسابداري

اقبالي مهدي آبادي،مهدي

فرهنگ وتمدن اسلام وايران

10:30

حسابداري

مجيدي،حجه الاسلام علي اصغر

انقلاب اسلامي ايران

10:30

حسابداري

مجيدي،حجه الاسلام علي اصغر

انقلاب اسلامي ايران

10:30

حسابداري

اقبالي مهدي آبادي،مهدي

فرهنگ وتمدن اسلام وايران

10:30

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

انقلاب اسلامي ايران

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

مژدگاني،فاطمه

زبان پيش دانشگاهي

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

مژدگاني،فاطمه

زبان پيش دانشگاهي

10:31

مهندسي عمران-سازه

خجسته فر،دكتر احسان

ديناميك سازه

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 15 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

حسن زاده،معظمه

فيزيك1 (حرارت ومكانيك)-پايه

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

متره وبراورد اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

اكبري،مهندس محسن

سازه هاي فولادي 2 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

اكبري،مهندس محسن

سازه هاي بنايي-اختياري

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

خالقي مقدم،گلناز

شبيه سازي كامپيوتري

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

مباحث ويژه

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

پاشازانوسي،مهندس عبداله

متره وبرآورد(تخصصي)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

اكبري،مهندس محسن

سازه هاي فولادي 2

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

سعيدي،مهندس مهران

اصول سرپرستي

08:00

نقشه برداري -نقشه برداري

سعيدي،مهندس مهران

اصول سرپرستي(اصلي)

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

حسن زاده،معظمه

فيزيك 1

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

انصاري،مهندس نعيمه

نظريه زبانها و ماشينها

08:00

علمي-كاربردي معماري

سعيدي،مهندس مهران

مديريت و تشكيلات كارگاهي

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

قائمي زاده،مهندس محسن

ماشين هاي الكتريكي(اصلي)

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

قائمي زاده،مهندس محسن

ماشين هاي الكتريكي سه فاز

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك عمومي

08:00

حسابداري

امجدي،الهه

مديريت توليد

08:00

علمي كاربردي حسابداري

امجدي،الهه

مديريت توليد

08:00

آموزش زبان انگليسي

نظري،محبوبه

خواندن و درك مطلب(1)

08:00

آموزش زبان انگليسي

شريفي نژاد،مسعود

دستور زبان پيشرفته

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك عمومي

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

قائمي زاده،مهندس محسن

ماشين هاي الكتريكي سه فاز

08:00

مهندسي برق

حسن زاده،معظمه

فيزيك 1(حرارت و مكانيك)

08:00

مهندسي برق

قائمي زاده،مهندس محسن

ماشين هاي الكتريكي 1

08:00

روانشناسي

حسين زاده،علي

آمار توصيفي

10:30

حسابداري

نظري،حجه الاسلام محمد

دانش خانواده وجمعيت

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

محموديان شهربابكي،محمد مهدي

گرافيك كامپيوتري 1

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

برنامه سازي پيشرفته 1

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

مكانيك سنگ

10:30

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

رجبي،مهندس محمدرضا

تكنولوژي وكارگاه قالب بندي وآرماتور(تخصصي)

10:30

مهندسي اجرايي عمران

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

روشهاي مرمت ابنيه

10:30

مهندسي اجرايي عمران

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

روشهاي مرمت ابنيه

10:30

علمي-كاربردي معماري

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

اشنائي با مرمت ابنيه

10:30

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

انصاري،مهندس نعيمه

مباني كامپيوتر و برنامه سازي

10:30

فراوري مواد معدني

مرتضوي،دكتر

كاني شناسي توصيفي

10:30

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

برنامه سازي مقدماتي

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

پور رجائي،-

عناصر جزئيات ساختماني 1

10:30

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

غلامحسين زاده ،مهندس آزاده

مباحث ويژه درالكترونيك(تخصصي)

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

غلامحسين زاده ،مهندس آزاده

تجزيه و تحليل سيگنال و سيستم

10:30

مهندسي تکنولوژي کنترل

غلامحسين زاده ،مهندس آزاده

مباحث ويژه

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

بصيرزاده، محمدحسين

حسابداري صنعتي1

10:30

حسابداري

بصيرزاده، محمدحسين

حسابداري صنعتي 1

10:30

علمي كاربردي حسابداري

مجيدي،محمدحسين

سرمايه گذاري در بورس اوراق بهادار

10:30

مهندسي برق

غلامحسين زاده ،مهندس آزاده

سيگنالها و سيستم ها

10:30

مهندسي  معماري

پور رجائي،-

ساختمان 1

10:31

نرم افزار

عابدي،دكتر اميد

شبكه هاي كامپيوتري پيشرفته

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 16 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

رستمي،مهندس ايمان

هيدروليك وآزمايشگاه-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

هيدروليك وآزمايشگاه-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقاومت مصالح 1 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

رستمي،مهندس ايمان

آبهاي زيرزميني

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس مهدي

طراحي صفحات وب(اختياري)

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس مهدي

برنامه نويسي مبتني بر وب

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس مهدي

مباني اينترنت

08:00

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نجم الديني،مهندس مجيد

مكانيزاسيون معادن زير زميني

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

توكلي،مهندس سيد عباس

كارگاه تاسيسات برقي(اصلي)

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقاومت مصالح

08:00

مهندسي اجرايي عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقاومت مصالح 1 -اصلي

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقاومت مصالح1

08:00

مهندسي اجرايي عمران

فتحيان،-

اجزا ساختمان

08:00

مهندسي عمران-سازه

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقاومت مصالح

08:00

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس مهدي

كارگاه كامپيوتر 1

08:00

علمي-كاربردي معماري

فتحيان،-

عناصر و جزئيات ساختماني(2)

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

رحيمي،مهندس علي

مباني هنرهاي تجسمي

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

حميدي،مهندس كميل

تجهيزات پست و نيروگاه

08:00

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

انصاري،مهندس نعيمه

برنامه سازي رايانه اي

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

انصاري،مهندس نعيمه

برنامه نويسي كامپيوتر

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

شريفي پور رفسنجاني،بهاره

حسابداري صنعتي(2)

08:00

حسابداري

ارسلان،محسن

مباني سازمان و مديريت

08:00

حسابداري

يحيي پور،محبوبه

اصول حسابداري 3

08:00

مهندسي برق

انصاري،مهندس نعيمه

برنامه نوسي كامپيوتر

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

باقري خالق اباد،بهاره

زبان تخصصي نرم افزار

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

جعفري،مهندس مهدي

كارآفريني

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

حفر چاه و تونل

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

حسيني نسب،الهه سادات

كارگاه محاسبه و ترسيم 6(اصلي)

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

حسيني نسب،الهه سادات

كارگاه محاسبه و ترسيم 5(اصلي)

10:30

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

باقري خالق اباد،بهاره

زبان تخصصي

10:30

مهندسي  معماري

رمضاني،مهندس مينا

آشنايي با معماري جهان

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

رمضاني،مهندس مينا

آشنايي با معماري جهان (اصلي)

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

بماني،مهندس محسن

الكترونيك عمومي

10:30

الكترونيك-الكترونيك عمومي

بماني،مهندس محسن

تحليل مدارهاي الكترونيكي(اصلي)

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

بماني،مهندس محسن

الكترونيك عمومي

10:30

مهندسي تکنولوژي کنترل

سليمان،مهندس احسان

مهندسي نرم افزارهاي سيستم هاي کنترل

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

خليلي،دكتر روح الله

كليات حقوق

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

واصلي،ناهيد

زبان تخصصي

10:30

حسابداري

واصلي،ناهيد

زبان تخصصي 2

10:30

حسابداري

واصلي،ناهيد

زبان تخصصي 1

10:30

علمي كاربردي حسابداري

واصلي،ناهيد

زبان تخصصي2

10:30

مهندسي برق

بماني،مهندس محسن

الكترونيك 1

10:30

حقوق

حيدري،مريم

حقوق جزاي عمومي

10:31

مهندسي معماري

موسوي،دكترسيدمرتضي

حكمت هنر اسلامي

10:31

مهندسي معماري

برزگر،محمّد

روانشناسي محيط

10:31

مهندسي كامپيوتر كرايش هوش مصنوعي و رباتيكز

كشاورزي،دكترمحمودرضا

سيستم هاي فازي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 18 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

جوادي،اللهويردي

رياضي جبراني*

08:00

مهندسي عمران -عمران

زين الديني منصور آبادي،علي

آمار واحتمالات مهندسي(پايه)

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

اسدي، فاطمه

رياضي كاربردي

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

پور كاني،رضا

آمار و احتمالات

08:00

مهندسي اجرايي عمران

پور كاني،رضا

رياضي عمومي 2 (پايه)

08:00

گرافيك

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك نور

08:00

مهندسي عمران -عمران

جوادي،اللهويردي

رياضي عمومي 2 (پايه)

08:00

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

پور كاني،رضا

آمار و احتمالات مهندسي

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

رزاقيان پور،مهندس مهديه

فيزيك پيش دانشگاهي

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

رزاقيان پور،مهندس مهديه

فيزيك مكانيك(پايه)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پور كاني،رضا

آمار و احتمالات مهندسي(جبراني)

08:00

نقشه برداري -نقشه برداري

جوادي،اللهويردي

رياضي كاربردي(اصلي)

08:00

علمي-كاربردي معماري

پور كاني،رضا

رياضي عمومي(2)

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

پور كاني،رضا

آمار احتمالات مهندسي

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

جوادي،اللهويردي

رياضي عمومي 2

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

رزاقيان پور،مهندس مهديه

فيزيك مكانيك (پايه)

08:00

علمي-كاربردي معماري

پور كاني،رضا

رياضي عمومي(2)

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

جوادي،اللهويردي

رياضي كاربردي(تخصصي)

08:00

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

پور كاني،رضا

رياضي عمومي

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

پور كاني،رضا

رياضي 2

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

زين الديني منصور آبادي،علي

آمار و احتمال مهندسي

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

پور كاني،رضا

رياضي عمومي

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

جوادي،اللهويردي

رياضي كاربردي

08:00

مهندسي تکنولوژي کنترل

زين الديني منصور آبادي،علي

آمار و احتمالات مهندسي

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

زين الديني منصور آبادي،علي

روشهاي آماري

08:00

حسابداري

زين الديني منصور آبادي،علي

آمار و كاربرد آن در مديريت

08:00

علمي كاربردي حسابداري

جوادي،اللهويردي

آمار و احتمالات

08:00

مهندسي اجرايي عمران

جوادي،اللهويردي

رياضي عمومي 2 (پايه)

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

جوادي،اللهويردي

رياضي كاربردي

08:00

مهندسي برق

زين الديني منصور آبادي،علي

احتمال مهندسي

08:00

مهندسي تكنولوژي نقشه برداري

اسدي، فاطمه

رياضي كاربردي

08:00

روانشناسي

حسيني رفسنجاني،طاهره لسادات

فيزيولوژي اعصاب و غدد

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

جوادي،اللهويردي

رياضي7(اصلي)

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

زين الديني منصور آبادي،علي

آمار واحتمالات مهندسي

10:30

حسابداري

سرچشمه پور،زهره

تفسير موضوعي قران

10:30

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

تفسير موضوعي قران

10:30

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

تفسير موضوعي قران

10:30

حسابداري

طالبي رنجبر نوش آباد ،محمد

فارسي عمومي

10:30

حسابداري

طالبي رنجبر نوش آباد ،محمد

فارسي عمومي

10:30

حسابداري

دهقان،مرضيه

فارسي عمومي

10:30

حسابداري

دهقان،مرضيه

فارسي عمومي

10:30

حسابداري

طالبي رنجبر نوش آباد ،محمد

فارسي عمومي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 19 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

بيگ زاده،مهندس سحر

تحليل سازه ها1 اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

صالحي نژاد ،مهندس حميده

زمين شناسي مهندسي

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن ارمه2 اصلي

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

طراحي الگوريتم ها

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

لطفي ،مهندس مهديه

مباني الكترونيك

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

صالحي نژاد ،مهندس حميده

زمين شناسي كاربردي(اصلي)

08:00

مهندسي اجرايي عمران

باقري كفاش،مهندس محمد ابراهيم

راهسازي و روسازي

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن آرمه 2

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

بيگ زاده،مهندس سحر

تحليل سازه ها1

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

سالاري،مهندس معصومه

متره برآورد

08:00

نقشه برداري -نقشه برداري

صالحي نژاد ،مهندس حميده

مقدمات زمين شناسي و ژئومورفولوژي(پايه)

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

جعفري ،مهندس سيدحامد

طراحي الگريتمها

08:00

مهندسي عمران-سازه

بيگ زاده،مهندس سحر

تحليل سازه

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

غلامحسين زاده،حسين

مديريت مالي 1

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

يادگاري،علي

حسابداري شركت ها 1

08:00

حسابداري

يادگاري،علي

اصول حسابداري 2

08:00

حسابداري

يحيي پور،محبوبه

حسابداري صنعتي 2

08:00

آموزش زبان انگليسي

هادوي نژاديزدي،فاطمه

روانشناسي تربيتي

10:30

مهندسي عمران -عمران

صالحي زين آبادي،مهندس سميه

مهندسي محيط زيست

10:30

مهندسي عمران -عمران

عسكريان،مهندس نجمه

مهندسي محيط زيست

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

آبكشي در حفريات زير زميني

10:30

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

توكلي،مهندس سيد عباس

كارگاه تاسيسات مكانيكي(اصلي)

10:30

فراوري مواد معدني

مرتضوي،دكتر

كاني شناسي فرآيند

10:30

مهندسي  معماري

سالاري،مهندس معصومه

هندسه كاربردي

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

سالاري،مهندس معصومه

هندسه ترسيمي

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

قنادي عرب،مهندس محمدمهدي

كنترل صنعتي

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

سليمان،مهندس احسان

سيستم هاي کنترل خطي

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

قنادي عرب،مهندس محمدمهدي

كنترل صنعتي

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

توكلي،مهندس سيد عباس

كارگاه تأسيسات الكتريكي

10:30

مهندسي تکنولوژي کنترل

سليمان،مهندس احسان

سيستم هاي کنترل خطي

10:30

حسابداري

غياثي نيا،پوريا

مباحث جاري درحسابداري

10:30

علمي كاربردي حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري صنعتي 3

10:30

علمي كاربردي حسابداري

غياثي نيا،پوريا

مباحث جاري در حسابداري

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

توكلي،مهندس سيد عباس

كارگاه تأسيسات الكتريكي

10:31

مهندسي معماري

دركي،دكترافشين

نظريه وروشهاي طراحي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 20 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

راهسازي-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

طالقاني نژاد،مهندس عباس

اصول مهندسي ترافيك

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس مهدي

مهندسي اينترنت

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

باقري خالق اباد،بهاره

سيستم عامل (2)

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

اماني،مهندس رضا

محاسبات ساختمانهاي بتني(تخصصي)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

راهسازي

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

باقري خالق اباد،بهاره

سيستم هاي عامل

08:00

علمي-كاربردي معماري

اماني،مهندس رضا

سازه هاي بتني

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

رمضاني،مهندس مينا

آشنايي با معماري اسلامي 1

08:00

حسابداري

سالار نظر،سميه

ماليه عمومي و خط مشي مالي دولتها

08:00

حسابداري

حاجي پور،سميه

روشهاي تحقيق

08:00

حسابداري

هادوي،پويا

پژوهش عملياتي 1

08:00

علمي كاربردي حسابداري

سالار نظر،سميه

ماليه عمومي

08:00

مهندسي  معماري

اماني،مهندس رضا

سازه هاي بتني

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

رمضاني،مهندس مينا

آشنايي با معماري اسلامي 1

10:30

مهندسي عمران -عمران

توكلي،مهندس سيد عباس

تاسيسات مكانيكي و برقي-اختياري

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

شبكه هاي محلي كامپيوتري

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

مديريت پروژه هاي استخراج زيرزميني

10:30

مهندسي اجرايي عمران

توكلي،مهندس سيد عباس

نحوه اجراي تاسيسات مكانيكي ساختمان

10:30

مهندسي اجرايي عمران

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

قرارداد ها و مباني حقوقي

10:30

علمي-كاربردي معماري

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

اشنائي با معماري اسلامي(2)

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

حميدي راد،مهندس حامد

الكترونيك صنعتي

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

غلامحسين زاده ،مهندس آزاده

الکترومغناطيس

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

حميدي راد،مهندس حامد

الكترونيك صنعتي

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

پولاد سنج،فرزانه

اصول علم اقتصاد 1

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

كهنوجي،دكترعبدالله

اصول تنظيم و كنترل بودجه

10:30

حسابداري

پولاد سنج،فرزانه

اقتصاد خرد

10:30

حسابداري

كهنوجي،دكترعبدالله

اصول تنظيم و كنترل بودجه دولتي

10:30

حقوق

،

مقدمه علم حقوق

10:30

مهندسي برق

غلامحسين زاده ،مهندس آزاده

الكترومغناطيس

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 21 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

اماني،مهندس رضا

سازه هاي فولادي1 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

بيگ زاده،مهندس سحر

سازه هاي فولادي1 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

صالحي رضا ابادي،مهندس علي

ماشين الات ساختماني-تخصصي

08:00

مهندسي عمران -عمران

صالحي رضا ابادي،مهندس علي

ماشين الات ساختماني درراهسازي

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

برنامه سازي پيشرفته 2

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

كهنوجي،دكترعبدالله

اصول سرپرستي(اصلي)

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

صالحي رضا ابادي،مهندس علي

ماشين آلات ساختماني وراه سازي(تخصصي)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

بيگ زاده،مهندس سحر

سازه هاي فولادي1

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

سعيدي،مهندس مهران

اصول مديريت ساخت

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

جعفري ،مهندس سيدحامد

برنامه سازي پيشرفته

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

كهنوجي،دكترعبدالله

اصول سرپرستي(تخصصي)

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

كهنوجي،دكترعبدالله

اصول سرپرستي

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

بصيرزاده، محمدحسين

حسابرسي1

08:00

حسابداري

هادوي،پويا

پژوهش عملياتي 2

08:00

حسابداري

شريفي پور رفسنجاني،بهاره

حسابداري وحسابرسي دولتي

08:00

علمي كاربردي حسابداري

هادوي،پويا

پژوهش عملياتي 2

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

كهنوجي،دكترعبدالله

اصول سرپرستي

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

اماني،مهندس رضا

سازه هاي فولادي1

08:00

روانشناسي

اخلاقي يزدي نژاد،فاطمه

مباني جامعه شناسي

10:30

مهندسي عمران -عمران

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

نقشه برداري 1وعمليات-اصلي

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

جعفري ،مهندس سيدحامد

زبان ماشين واسمبلي

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

روشهاي استخراج زيرزميني

10:30

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

نقشه برداري ساختمان(تخصصي)

10:30

علمي-كاربردي معماري

آفروشه،مهندس مهديه

اشنائي با معماري معاصر

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

نقشه برداري عمومي (2)

10:30

حسابداري

خليلي نژاد،رضا

حقوق بازرگاني

10:30

فراوري مواد معدني

يونسي،دكتر

فلوتاسيون پيشرفته

10:30

مهندسي  معماري

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

نقشه برداري

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

نقشه برداري

10:30

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

عرب،مهندس عباس

زبان تخصصي(تخصصي)

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

عرب،مهندس عباس

زبان تخصصي

10:30

مهندسي تکنولوژي کنترل

عرب،مهندس عباس

زبان تخصصي

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

خليلي نژاد،رضا

حقوق تجارت

10:30

علمي كاربردي حسابداري

محمدي،خانم دكتر

پژوهش عملياتي1

10:30

مهندسي برق

عرب،مهندس عباس

زبان تخصصي برق

10:31

مهندسي عمران-سازه

ضياءالديني دشتخاكي،دكترهادي

روش اجزا محدود

10:31

نرم افزار

همتي مقدم،ايمان

مباحث ويژه(1)

10:31

مهندسي كامپيوتر كرايش هوش مصنوعي و رباتيكز

دهقاني،دكتر

تئوري بازي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 22 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

علمي كاربردي حسابداري

ميرزايي،مجيد

زبان عمومي

08:00

حسابداري

نظري،حجه الاسلام محمد

دانش خانواده وجمعيت

08:00

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

انديشه اسلامي 2

08:00

حسابداري

سعيدي،مريم

انديشه اسلامي 2

08:00

حسابداري

تقوي رفسنجاني،دكترمهدي

انديشه اسلامي 2

08:00

حسابداري

فصيحي هرندي،مجيد

زبان عمومي

08:00

حسابداري

ميراسماعيلي،سيّدمحمود

زبان عمومي

08:00

مهندسي عمران -عمران

ميراسماعيلي،سيّدمحمود

زبان عمومي

08:00

نقشه برداري -نقشه برداري

ميراسماعيلي،سيّدمحمود

زبان خارجي(عمومي)

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

فصيحي هرندي،مجيد

زبان خارجه (عمومي)

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

ميرزايي،مجيد

زبان انگليسي

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

ميراسماعيلي،سيّدمحمود

زبان خارجه

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

ميراسماعيلي،سيّدمحمود

زبان خارجه( عمومي)

08:00

مهندسي  معماري

ميرزايي،مجيد

زبان خارجه

08:00

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

ميراسماعيلي،سيّدمحمود

زبان خارجه

08:00

آموزش زبان انگليسي

كرمانشاهيان،عاليه

اصول وروش ترجمه

10:30

حسابداري

نظري،حجه الاسلام محمد

اخلاق كاربردي

10:30

حسابداري

نظري،حجه الاسلام محمد

اخلاق كاربردي

10:30

حسابداري

اسدالهي،شايسته

اخلاق كاربردي

10:30

حسابداري

اسدالهي،شايسته

دانش خانواده وجمعيت

10:30

مهندسي عمران -عمران

صيادي،احمدرضا

آشنايي با ارزشهاي دفاع مقدس -اختياري

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 23 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

هيدرولوژي مهندسي

08:00

مهندسي عمران -عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

هيدرولوژي مهندسي

08:00

مهندسي عمران -عمران

نوري،مهندس ميثم

مصالح ساختماني و ازمايشگاه-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقررات ملي ساختمان

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

بار گذاري-اختياري

08:00

مهندسي عمران -عمران

رستمي،مهندس ايمان

اصول مهندسي  سد

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس ميثم

پايگاه داده ها

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

بيگ زاده،مهندس سحر

تحليل مقدماتي سازه ها (تخصصي)

08:00

مهندسي اجرايي عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

مقررات ملي ساختمان

08:00

مهندسي اجرايي عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

هيدرولوژي

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

بارگذاري-اختياري

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

اسدي،مهندس ميثم

پايگاه دادها

08:00

علمي-كاربردي معماري

شمسي،علي

تحليل فضاهاي شهري (اختياري)

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

غفاري،مهندس ابوالفضل

تجهيزات پست

08:00

حسابداري

يادگاري،علي

حسابداري ميانه 1

08:00

روانشناسي

شريف زاده يزدي ،وحيد

انسان از ديدگاه اسلام

08:00

مهندسي  معماري

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

آشنايي با معماري اسلامي

10:30

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

روش هاي اجرايي ساختمان-اصلي

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس ميثم

مباني مهندسي نرم افزار

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

اصول طراحي حفريات زير زميني

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

آتشباري در معادن زير زميني

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

مباني كانه ارائي و فلوتاسيون

10:30

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

نوري،مهندس ميثم

تجهيز وراه اندازي كارگاه(اصلي)

10:30

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

باقري كفاش،مهندس محمد ابراهيم

زبان فني (تخصصي)

10:30

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

روش هاي اجرايي ساختمانها(جبراني)

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

باقري كفاش،مهندس محمد ابراهيم

زبان فني

10:30

علمي-كاربردي معماري

باقري كفاش،مهندس محمد ابراهيم

زبان تخصصي

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

قاسمي نژاد،مهندس محمودرضا

نقشه برداري زير زميني(اصلي)

10:30

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس ميثم

تجزيه وتحليل و مدل سازي سيستم

10:30

الكترونيك-الكترونيك عمومي

احمدي كاظم ابادي،مهندس صادق

تحليل مدارهاي الكتريكي

10:30

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

احمدي كاظم ابادي،مهندس صادق

تحليل مدارهاي الكتريكي جبراني

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

احمدي كاظم ابادي،مهندس صادق

تحليل مدارهاي الكتريكي

10:30

مهندسي تکنولوژي کنترل

احمدي كاظم ابادي،مهندس صادق

مدارهاي الكتريكي

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

سلماني،محمد

حسابداري مالياتي

10:30

حسابداري

سلماني،محمد

حسابداري مالياتي

10:30

حسابداري

يادگاري،علي

حسابداري پيشرفته 1

10:30

علمي كاربردي حسابداري

شريفي پور رفسنجاني،بهاره

حسابداري دولتي 2

10:30

علمي كاربردي حسابداري

يادگاري،علي

حسابداري پيشرفته1

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

احمدي كاظم ابادي،مهندس صادق

تحليل مدارهاي الكتريكي

10:30

مهندسي برق

احمدي كاظم ابادي،مهندس صادق

مدارهاي الكتريكي 1

10:30

حقوق

منصوري بزنجاني،سيد محمد علي

حقوق اساسي 1

10:31

مهندسي معماري

دركي،دكترافشين

سازه هاي سنتي

10:31

مهندسي معماري

موسوي،دكترسيدمرتضي

زبان تخصصي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 25 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

مهندسي عمران -عمران

ابراهيمي،مهدس نازيلا

مكانيك سيالات-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

طالقاني نژاد،مهندس عباس

مهندسي ترابري

08:00

مهندسي عمران -عمران

بيگ زاده،مهندس سحر

اصول مهندسي زلزله-اصلي

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

بيگ زاده،مهندس سحر

اصول مهندسي باد و زلزله

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

طالقاني نژاد،مهندس عباس

مهندسي ترابري(اختياري)

08:00

مهندسي  معماري

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

هندسه مناظر و مرايا

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

پرسپكتيو (اصلي)

08:00

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

سليمان،مهندس احسان

مباني برق و مدارهاي الكتريكي

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

سليمان،مهندس احسان

رياضي مهندسي

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

سليمان،مهندس احسان

مباني برق و مدارهاي الكتريكي

08:00

مهندسي تکنولوژي کنترل

سليمان،مهندس احسان

رياضي مهندسي

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

يحيي پور،محبوبه

حسابداري شركت ها 2

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

يادگاري،علي

اصول حسابداري 1

08:00

حسابداري

يادگاري،علي

اصول حسابداري 1

08:00

حسابداري

طاهري خراساني،پروانه

روانشناسي عمومي

08:00

علمي كاربردي حسابداري

امرالهي،فرزانه

امور مالي بين المللي

08:00

علمي كاربردي حسابداري

يادگاري،علي

اصول حسابداري(1)(جبراني)

08:00

مهندسي برق

سليمان،مهندس احسان

آشنايي با مهندسي برق

08:00

مهندسي برق

سليمان،مهندس احسان

رياضيات مهندسي

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

پور كاني،رضا

رياضي گسسته

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

ساختمان داده ها

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نجم الديني،مهندس مجيد

بازرسي فني معادن زير  زميني

10:30

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

رستمي،مهندس ايمان

مكانيك سيالات و هيدروليك

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

باقري،مهندس فاطمه

تنظيم شرايط محيطي 1

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

شاهسون،مهندس پوريا

تئوري خطاها(اصلي)

10:30

علمي-كاربردي نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

ساختمان داده ها و الگوريتم

10:30

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

پور كاني،رضا

رياضيات گسسته

10:30

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

انصاري،مهندس نعيمه

ساختمان داده

10:30

فراوري مواد معدني

يونسي،دكتر

مباحث ويژه

10:30

علمي-كاربردي معماري

سعيدي،مهندس مهران

روشهاي طراحي وتوليد صنعتي

10:30

علمي-كاربردي معماري

باقري كفاش،مهندس حسام الدين

پرسپكتيو(هندسه2)

10:30

الكترونيك-الكترونيك عمومي

سليمان،مهندس احسان

اصول مدارهاي ديجيتال(اصلي)

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

سليمان،مهندس احسان

مباني ديجيتال

10:30

حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري ميانه 2

10:30

حسابداري

غلامحسين زاده،حسين

مديريت مالي 1

10:30

علمي كاربردي حسابداري

غياثي نيا،پوريا

حسابداري ميانه2

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

سليمان،مهندس احسان

مباني ديجيتال

10:30

حقوق

صداقت،دكتر رضا

ماليه عمومي

 

 

 

 

تاریخ امتحان: 26 دیماه 1395

ساعت

رشته

استاد

نام درس

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك الكتريسيته ومغناطيس

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن ارمه1 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن ارمه1 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

رزاني،مهندس محمد

ديناميك-اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

طالقاني نژاد،مهندس عباس

راه اهن-تخصصي

08:00

مهندسي عمران -عمران

باقري كفاش،مهندس محمد ابراهيم

زبان تخصصي

08:00

مهندسي عمران -عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن ارمه1 -اصلي

08:00

مهندسي عمران -عمران

طالقاني نژاد،مهندس عباس

ترميم ونگهداري راه-اختياري

08:00

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

اسدي،مهندس ميثم

مهندسي نرم افزار

08:00

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

سخت افزاركامپيوتر(2)

08:00

ساختمان-كارهاي عمومي ساختمان

بلوچي،مهندس محمدرضا

محاسبات ساختمانهاي فلزي (تخصصي)

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن آرمه 1

08:00

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

رزاني،مهندس محمد

ديناميك

08:00

مهندسي عمران-سازه

پاشازانوسي،مهندس عبداله

سازه هاي بتن

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

اسدي،مهندس ميثم

مهندسي نرم افزار

08:00

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

انصاري،مهندس نعيمه

مدار منطقي

08:00

علمي-كاربردي معماري

بلوچي،مهندس محمدرضا

سازه هاي فلزي

08:00

مهندسي  معماري

بلوچي،مهندس محمدرضا

مقاومت مصالح و سازه هاي فلزي

08:00

الكترونيك-الكترونيك عمومي

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك الكتريسيته

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

غفاري،مهندس ابوالفضل

طراحي خطوط انتقال انرژي و پروژه

08:00

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

انصاري،مهندس نعيمه

مدار منطقي

08:00

الكتروتكنيك-برق صنعتي

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك الكتريسيته و مغناطيس

08:00

حسابداري بازرگاني حسابداري

ميرزائي،مينا

اصول علم اقتصاد 2

08:00

حسابداري

ميرزائي،مينا

اصول علم اقتصاد 2

08:00

حسابداري

مجيدي،محمدحسين

مديريت مالي 2

08:00

علمي كاربردي حسابداري

مجيدي،محمدحسين

مديريت مالي 2

08:00

مهندسي برق

انصاري،مهندس نعيمه

سيستم هاي ديجيتال 1

08:00

مهندسي برق

عسكري پور اودرجي،فاطمه

فيزيك 2(الكتريسيته و مغناطيس)

08:00

نقشه كشي معماري-معماري

مرتضوي،بهناز

روستا

08:00

مهندسي  معماري

مرتضوي،بهناز

روستا 1

10:30

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

انصاري،مهندس نعيمه

هوش مصنوعي

10:30

كامپيوتر -نرم افزار كامپيوتر

جعفري،مهندس مهدي

ذخيره و بازيابي اطلاعات

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نجم الديني،مهندس مجيد

ايمني،بهداشت و محيط زيست در حفريات زيرزميني

10:30

علمي كاربردي مهندسي معدن استخراج معدن

نقيب زاده ،مهندس ابو علي

پمپها و توربينها

10:30

مهندسي تكنولوژي عمران - عمران

نوري،مهندس ميثم

اجراي سازه هاي فلزي وبتني

10:30

مهندسي اجرايي عمران

نجم الديني،مهندس مجيد

ايمني كارگاه

10:30

نقشه برداري -نقشه برداري

نجم الديني،مهندس مجيد

ايمني و بهداشت و كمك هاي اوليه(اصلي)

10:30

مهندسي كامپيوتر-گرايش نرم افزار

انصاري،مهندس نعيمه

هوش مصنوعي و سيستم هاي خبره

10:30

نقشه كشي معماري-معماري

كامياب،-

ترسيم فني

10:30

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

هاشمي مدني،مهندس هما

اصول ميكروكامپيوتر(اصلي)

10:30

مهندسي تكنولوژي برق-قدرت

حميدي،مهندس كميل

عايق و فشار قوي

10:30

الكتروتكنيك-برق صنعتي

هاشمي زاده،مهندس سيد امير

تكنولوژي عايق ها و فشار قوي

10:30

مهندسي تکنولوژي کنترل

هاشمي مدني،مهندس هما

ميكروكنترلرها

10:30

حسابداري بازرگاني حسابداري

يادگاري،علي

حسابداري دولتي1

10:30

حسابداري

بصيرزاده، محمدحسين

حسابرسي 2

10:30

علمي كاربردي حسابداري

بصيرزاده، محمدحسين

حسابرسي2

10:30

مهندسي تكنولوژي معماري

موسوي،دكترسيدمرتضي

مباني نظري معماري

10:30

الكتروتكنيك-تاسيسات الكتريكي

هاشمي زاده،مهندس سيد امير

تكنولوژي عايق ها و فشار قوي

10:30

حقوق

صداقت،دكتر رضا

مباني علم اقتصاد

10:30

آموزش زبان انگليسي

حسني،مريم

آواشناسي

10:30

روانشناسي

شريف زاده يزدي ،وحيد

معرفت شناسي

10:31

مهندسي معماري

موسوي،دكترسيدمرتضي

روش تحقيق معماري

10:31

مهندسي عمران-سازه

شريفي،دكترياسر

تئوري الاستيسيته وپلاستيسيته

10:31

نرم افزار

عابدي،دكتر اميد

امنيت شبكه

10:31

مهندسي كامپيوتر كرايش هوش مصنوعي و رباتيكز

صباغ جعفري،دكتر

يادگيري ماشين

10:31

نرم افزار

صباغ جعفري،دكتر

مهندسي نرم افزار پيشرفته

10:31

مهندسي معماري

موسوي،دكترسيدمرتضي

برنامه ريزي كالبدي

 

 

 

25 آذر 1395 In اخبار و رویدادها

نتايج دوازدهمين دوره از مسابقات هييت سواركارى كه براى اولين بار در رفسنجان برگزار شد
رده زير ١٨سال
اول امين خواجويى از الماس
دوم ارش جعفرى از شبديز
سوم على رضا عابدى از زنگى اباد
رده اسب ايرانى
اول ارش جعفرى از شبديز
دوم على يعقوبى از كرمان ببس
سوم. زهرا كردزاده ازايلماز
بزرگسالان
اول فواد صيغمزاده از كرمان بيس
دوم رضا عسكرى از شبديز
سوم حسين افلاطونيان از شبديز
چهارم امير ابراهيمى از الماس

صفحه1 از13