از برترینهای فرهنگی، ورزشی و آموزشی دانشگاه علامه جعفری رفسنجان تقدیر شد

24 ارديبهشت 1394 In اخبار و رویدادها
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

از برترینهای فرهنگی، ورزشی و آموزشی دانشگاه علامه جعفری رفسنجان تقدیر شد

در مراسمی از دانشجویان برتر دانشگاه علامه جعفری رفسنجان در زمینه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی تقدیر شد.

در این مراسم که در سالن ورزشی دانشگاه برگزار شد، رئیس موسسه آموزش عالی علامه جعفری رفسنجان با گرامیداشت مقام معلم و استاد، گفت: این دانشگاه همواره کیفیت را مقدم بر کمیت می داند و یکی از دلایل موفقیت دانشجویان این مرکز نیز تأکید بر همین مورد بوده است.

محمد اسدی با بیان اینکه دانشجویان در آینده وارد بازار کار خواهند شد، خطاب به دانشجویان افزود: بر همین اساس باید پس از فارغ التحصیلی به عنوان نیرویی کاردان و متخصص وارد اجتماع شوید تا نقشی ارزنده در پیشرفت کشور داشته باشید.

وی خبر داد: مؤسسه آموزش عالی علامه جعفری در سال تحصیلی 95-94 در رشته های کارشناسی ارشد نرم افزار کامپیوتر و کارشناسی ارشد معماری و کارشناسی شهرسازی دانشجو می پذیرد.

اسدی یادآور شد: دانشگاه علامه جعفری رفسنجان در حال حاضر در 29 رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی در حال فعالیت است.

رئیس موسسه آموزش عالی علامه جعفری رفسنجان با تقدیر از تلاش اساتید این دانشگاه و همراهی دانشجویان، تصریح کرد: با تلاش اساتید و همت دانشجویان، میزان قبولی دانشجویان این مرکز در رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد در سال تحصیلی جاری قابل توجه بوده است.

خواندن 5522 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 ارديبهشت 1394 ساعت 09:43
برای ارسال نظر وارد سایت شوید