صفحه اصلی اخبار بخش حسابداری

اخبار بخش حسابداری


به مناسبت هفته و روز جهانی حسابدار، همایشی تحت همین عنوان توسط گروه حسابداری موسسه آموزش عالی علامه جعفری رفسنجان و با حضور دو میهمان ویژه برگزار گردید.
در این همایش که جمعی از دانشجویان، مسئولین و اساتید دانشگاهها، دکتر ارسلان معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رفسنجان و محمد سلمانی معاون امور مالیاتی استان کرمان حضور داشتند آقایان امرالله عابدی مدیر کل محترم امور مالیاتی استان کرمان و دکتر جمشید اسکندری (عضو هیات علمی دانشگاه، مولف کتب متعدد در رشته حسابداری و یکی از برجسته ترین چهره های حسابداری ایران) به عنوان سخنرانان ویژه این همایش حضور داشتند.
در ابتدای این همایش آقای امراالله عابدی ضمن اشاره به اهمیت نقش حسابداران در شرکتهای تجاری، به ایراد سخنرانی در حوزه حسابداری مالیاتی پرداخته و به سوالات حضار در این حوزه پاسخ دادند.
سپس آقای جمشید اسکندری در خصوص مباحث تخصصی حسابداری سخنرانی نموده و به سوالات اساتید و دانشجویان در خصوص مسایل روز حسابداری پاسخ دادند.
در پایان مراسم ضمن اهدای لوح سپاس و تندیس همایش، از سخنرانان ویژه مراسم تقدیر به عمل آمد.
همچنین آقای محمد اسدی بعنوان سرپرست موسسه و آقای پوریا غیاثی نیا بعنوان مدیرگروه حسابداری موسسه، ضمن اهدای لوح یادبود از اساتید گروه حسابداری تجلیل بعمل آوردند.

 

صفحه اصلی اخبار بخش حسابداری