مهدی

مهدی

پنج شنبه, 30 آبان 1392 ساعت 05:38

برگزاری اردوی یک روزه به کرمان

دوشنبه 13 آبان 1392 دانشجویان گروه کامپیوتر اردویی به کرمان داشتند

در این اردو اساتید محترم، آقای مهندس مهدی جعفری و آقای علی زین الدینی به عنوان سرپرست، دانشجویان را همراهی کردند.

برنامه این اردو بازدید از مرکز رشد پارک فناوری اطلاعات کرمان و سپس حرکت به سمت کوهپایه و استفاده طبیعت زیبای آن منطقه بود.

علیرغم اینکه از قبل هماهنگی های لازم صورت گرفته بود، به دلیل راهپیمایی های گسترده در روز 13 آبان و بسته شدن خیابانهای منتهی به مرکز رشد، امکان بازدید از این مرکز فراهم نگردید.

با توجه به اینکه در حذف و اضافه برخی گروه ها به حد نصاب تشکیل کلاس نرسیده اند و همچنین در خواست دانشجویان مبنی بر ارایه دروس مبانی الکترونیک و زبان فنی و آز مهندسی نرم افزار، تغییراتی در برنامه نهایی دانشجویان ایجاد می شود که از دانشجویان محترم خواهشمندیم برنامه جدید را از طریق سایت یا آموزش پیگیری نمایند

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 09:10

معرفی بخش معماری

رشته معماری در موسسه علامه جعفری در گرایشهای تکنولوژی و علمی کاربردی معماری می باشد

در  مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد

 

شنبه, 23 آبان 1394 ساعت 22:58

معرفی بخش حسابداری

حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود. زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع و ذی‌علاقه قرار می‌دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند. از منظری دیگر از حسابداری با نام سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System  یاد می‌شود که برای پردازش اطلاعات مربوط به رویدادهای مالی موثر بر سازمان‌ها و واحدهای تجاری و گزارش اثرات این گونه رویدادها به تصمیم‌گیرندگان، طراحی شده است.

به طور کلی چنانچه افرادی که به یک حرفه وارد می شوند از استانداردها و آموزش های لازم برخوردار نباشند، کیفیت حرفه حفظ نمی‌شود و ارتقا نمی‌یابد. به همین دلیل نهادهای حرفه ای موظفند افرادی را که این استانداردها را در بالاترین سطح احراز می کنند، جذب نمایند. در نتیجه، کیفیت حرفه رابطه مستقیمی با سطح توانایی متقاضیان جذب شده خواهد داشت.

هدف از ایجاد دوره کاردانی و کارشناسي رشته حسابداري، آموزش و تربيت کارشناسان و متخصصين حسابداري و حسابرسي جهت دستیابی به این مهم مي باشد.

 

معرفی رشته های گروه حسابداری

 

 

 

                                                  

 

 

                                            

                                               

 

 

 

 

 

صفحه1 از4