مدیر

مدیر

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 11:19

پیام ریاست

دانشجویان عزیز و گرامی
سپاس خداوند بزرگ را که فعالیتها و تلاش کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان موجب سربلندی و رشد تعالی مؤسسه شده و در موفقیتهای دانشجویان پدیدار گردیده است. زمانی که نتایج کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در سال گذشته اعلام گردید و اسامی دانشجویان مؤسسه آموزش عالی علامه جعفری در بین قبول شدگان دانشگاههای (دانشگاه صنعتی شریف تهران، دانشگاه تربیت مدرس تهران، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، دانشگاه علم و صنعت تهران، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم) تهران، دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشگاه گیلان و....) مشاهده گردید، امید و انگیزه تازه ای بوجودآورد و مایه امیدواری گردید که امسال هم شاهد موفقیتهای بیشتر باشیم و لذا برخود لازم دانستیم به همه دانشجویان جدیدالورود خیر مقدم عرض نموده و حضور کلیه دانشجویان  را گرامی داریم.
برآنیم تا با اراده ای مصمم تر به تکمیل و تجهیز بیشتر امکان جهت اعتلای سطح علمی و فرهنگی و رفاهی پرداخته و نسبت به تکمیل طرحهای در حال احداث و تجهیز آزمایشگاهها، سالن آمفی تئاتر و سالن ورزشی، به محوطه سازی بپردازیم. از دانشجویان جدید و قدیم انتظار داریم از همکاری و همیاری در به ثمر رسیدن اهداف مؤسسه که چیزی جز ارتقاء علمی و فرهنگی جوانان نیست بهره مند گردیم و با رعایت شئونات یک دانشجوی مسلمان در سربلندی مؤسسه شرکت فعال داشته باشید.             

به امید موفقیت همه دانشجویان مؤسسه آموزش عالی علامه جعفری
مدیریت موسسه

به همت بسیج دانشجویی ، مسابقه ای برای نجات تخم مرغ در سالن ورزشی دانشگاه علامه جعفری برگزار شد . گزارش تصویری زیر اشاره به این مسابقه دارد 
 

مسابقه نجات تخم مرغ
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 2
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 3
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 4
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 5
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 6
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 7
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 8
مسابقه نج …
مسابقه نجات تخم مرغ 9
مسابقه نج …

 

صفحه41 از41