مدیر

مدیر

دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 09:34

برنامه کلاسهای روز پنجشنبه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنج­شنبه

شماره کلاس

10-8

12-10

1.5-12

3.5-1.5

5.5-3.5

7.5-5.5

102

 

 

 

 

 

 

201

دانش جمعیت-خ اسدالهی-خواهران

 

زبان عمومی-میراسماعیلی

اندیشه1-برادران-تقوی

 

تفسیر موضوعی قرآن-برادران- تقوی

 

203

فارسی- طالبی

فارسی- alt- طالبی

 

حسابداری پیشرفته1- alt-یادگاری-ح

اخلاق- برادران- نظری

 

 

204

استاتیک و ایستایی1-خ بیگ­زاده-ع­م

تحلیل سازه و ایستایی2- خ بیگ زاده

کلیات حقوق- د.خلیلی-ح

مبانی برق و مدار- سلیمان-ب

 

 

205

حسابرسی دولتی- خ شریفی­پور

حسابرسی دولتی- خ شریفی­پور

مکانیک سیالات و هیدرولیک-خ ابراهیمی

روشهای نوین استخراج-alt1-نقیب زاده

میکروکنترلر-alt2-گروه-ب

مکانیک سیالات و هیدرولیک-alt1-خ ابراهیمی

 

206

نقشه برداری-قاسمی نژاد-ن

 

 

 

 

 

212 سایت

 

سیستم­های اطلاعاتی-حسینخانی-ح

سیستم­های اطلاعاتی-alt-حسینخانی-ح

کاربرد کامپیوتر در حسابداری3- گروه-ح

نرم افزارهای ترسیمی-شمسی-م

نرم افزارهای ترسیمی-alt-شمسی-م

213 سایت

آز.الکترونیک صنعتی-حمیدی راد-ب

آز.الکترونیک صنعتی-حمیدی راد-ب

گرافیک رایانه2-رحیمی-گ

گرافیک رایانه2-alt-رحیمی-گ

 

 

214 سایت

سیستمهای فازی-د.کشاورزی-ک

یادگیری ماشین-alt1-د.صباغ-ک

سیستمهای فازی-alt2-د.کشاورزی

یادگیری ماشین-د.صباغ-ک

پردازش زبان طبیعی-د.صباغ-ک

پردازش زبان طبیعی-alt1-د.صباغ

تئوری بازی-د.دهقانی-alt2

تئوری بازی-د.دهقانی-ک

215

اصول سرپرستی سازمان-د.ارسلان-ح

ریاضی2-پورکانی-م

ریاضی2-پورکانی-م

ریاضیات پایه-زین­الدینی-ح

 

 

105

 

 

 

 

 

 

شماره کلاس

10-8

12-10

1.5-12

3.5-1.5

5.5-3.5

7.5-5.5

301

ماشینهای سه فاز قائمی زاده-ب

ریاضی پیش-خ اسدی-ح

مکانیزاسیون در معادن-نقیب­زاده

 

 

302

اصول حسابداری1-یادگاری

اخلاق-خواهران-خ اسدالهی

معادلات-جوادی-ب*

معادلات-جوادی-ب-alt*

دانش جمعیت-برادران-نظری

 

303

آبهای زیرزمینی-رستمی-ع

آبهای زیرزمینی-رستمی-ع-alt

*ارشد-م

*ارشد-م

حکمت هنر اسلامی-د.موسوی-م

مبانی نظری-د.موسوی-م

304

سازه­های فلزی و بتنی- نوری-ع

زبان تخصصی-د. موسوی-م

روشهای تحقیق معماری-د. موسوی-م

سازه­های سنتی-د.درکی-م

بناهای آبی-خ ابراهیمی-ع-alt

روانشناسی محیط-برزگر-م

305

زبان عمومی- میراسماعیلی

 

انقلاب- مجیدی-برادران

الکترونیک صنعتی-حمیدی راد-ب

الکترونیک صنعتی-حمیدی راد-alt2

*

 

306

معادلات-پورکانی-معدن

مبانی سازمان-alt2-د.ارسلان-ح

مکانیک خاک-alt2-خ ابراهیمی

مبانی سازمان-د.ارسلان-ح

امور مالی-خ امرالهی-ح

کنترل مدرن-سلیمان-ب-alt*

 

315 آتلیه

زبان عمومی-گروه3

زبان عمومی-گروه3-alt

طراحی معماری1- شمسی-م

طراحی معماری1- شمسی-م

 

 

316 آتلیه

 

طراحی معماری5- علی اسدی

طراحی معماری5- علی اسدی

 

 

 

401

زبان عمومی-میرزایی

زبان عمومی-میرزایی-alt

اصول مهندسی سد-رستمی-ع

اصول مهندسی ترافیک-طالقانی-ع

 

 

402

هیدرولیک-خ ابراهیمی-ع-گ2

 

هیدرولیک-رستمی-ع-گ1-alt1

هیدرولیک-خ ابراهیمی-ع-گ2-alt2

تجهیز کارگاه-نوری-ع

 

 

 

404

اندیشه1-تقوی-برادران

حسابداری دولتی1-یادگاری

حسابداری دولتی1-alt-یادگاری

انقلاب-خواهران-تقوی

دینامیک جامدات-معدن-

مکانیک سیالات-نقیب زاده

شماره کلاس

10-8

12-10

1.5-12

3.5-1.5

5.5-3.5

7.5-5.5

405

انقلاب-برادران-مجیدی

اندیشه2-برادران-د.تقوی

زبان فنی-خ هاشمی-ک

 

 

 

501

 

 

 

 

 

 

کتابخانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 09:41

برنامه کلاسهای روز شنبه

 

شنبه

 

شماره کلاس

10-8

12-10

1.5-12

3.5-1.5

5.5-3.5

7.5-5.5

102

 

 

 

 

 

201

فولاد1-امانی-ع

فولاد1-alt1- امانی-ع

فولاد2-alt2-اکبری-ع

فولاد2- اکبری- ع

تاریخ اسلام-د.اقبالی(برادران)

تاریخ اسلام-عبدالهی(خواهران)

 

 

203

سخت افزار2- مدار منطقی-خ انصاری-ک--alt

مقاومت مصالح1- alt1-پاشا-ع

بتن2-alt2- پاشا-ع

آواشناسی-آزاده باقری-ز

 

روسازی راه- بلوچی-ع

 

204

حسابداری میانه2- غیاثی

حسابداری میانه2- غیاثی

مباحث جاری- غیاثی-ح

زبان پیش-خ مژدگانی-گ2

مدیریت مالی2- مجیدی-ح

مدیریت مالی2-alt1-مجیدی-ح

زبان پیش-alt2 مژدگانی-گ2

 

205

عایق و فشار قوی- هاشمی­زاده-ب

زبان تخصصی1- خ واصلی-ح

زبان تخصصی2-خ واصلی-ح

زبان تخصصی-خ واصلی-ح

فرهنگ وتمدن- برادران-د.اقبالی

 

206

فیزیک نور-خ عسکری-گ

 

 

 

 

 

212 سایت

 

کاربرد کامپیوتر در حسابداری2- گروه-ح

کاربرد کامپیوتر در عمران-پاشا

کاربرد کامپیوتر در معماری- شمسی

کاربرد کامپیوتر در معماری- alt-شمسی

 

213 سایت

 

هوش مصنوعی- خ انصاری-ک-alt

زبان ماشین- حامد جعفری-ک

 

شبیه سازی-گروه-ک

زبان ماشین- حامد جعفری-ک

214 سایت

تاسیسات-غفاری-ب

شیوه ارائه- میثم اسدی-ک

آز. بررسی سیستم قدرت- غفاری-ب

سرمایه­گذاری در بورس-مجیدی-ح

زبان ماشین- حامد جعفری-ک-alt

زبان ماشین- حامد جعفری-ک

215

زبان تخصصی2-خ واصلی-ح

روانشناسی تربیتی-شریفی­نژاد-ز

هوش مصنوعی-خ انصاری-ک

حسابرسی1-یادگاری-ح

کارآفرینی-هادوی­نیا-ح­ب

 

105

 

 

 

 

 

 

شماره کلاس

10-8

12-10

1.5-12

3.5-1.5

5.5-3.5

7.5-5.5

301

حسابداری شرکتها2-خ یحیی­پور-ح

تاسیسات-غفاری-ب

 

 

تاسیسات مکانیکی و برقی-توکلی-ع

نقشه برداری زیرزمینی-ن-قاسمی­نژاد

302

روانشناسی عمومی-خ طاهری-ح

ریاضی1-پورکانی-ب­ن

روانشناسی عمومی-خ طاهری-alt1

مبانی جامعه شناسی-خ طاهری-alt2

راهسازی- قاسمی نژاد

ریاضی1-پورکانی-ب­ن

سازه­های فلزی-بلوچی-ع­م

303

روشهای اجرایی ساختمان-پاشا-ع

طراحی الگوریتم-حامد جعفری-ک

طراحی الگوریتم-حامد جعفری-ک-alt

 

304

روانشناسی عمومی-خ هادوی-ر

فیزیولوژی اعصاب-خ حسینی-ر

فیزیولوژی اعصاب-خ حسینی-ر-alt

 

زبان پیش-خ مژدگانی

زبان پیش-خ مژدگانی-alt

305

فارسی عمومی-طالبی

فارسی عمومی-طالبی-alt

مدار2-خ کوشا-ب

مدار2-خ کوشا-ب-alt

 

 

306

حسابداری میانه1-یادگاری-ح

روشهای مرمت -باقری-م

روشهای مرمت -باقری-م

معماری اسلامی2-باقری-م

حسابرسی1-گروه-ح*-alt

حسابرسی1-گروه-ح*

315 آتلیه

طراحی معماری1- شمسی-م

طراحی معماری1- شمسی-م

 

طرح معماری2- جعفری-م

طرح معماری2- جعفری-م

اجزا ساختمان-علی جعفری-م*

316 آتلیه

طرح معماری2- علی حسینی-م

طرح معماری2- علی حسینی-م

*-م

 

 

عناصر و جزئیات2- فتحیان-م

 

401

مهندسی نرم افزار-میثم اسدی-ک

اصول حسابداری3- خ یحیی­پور-ح

مهندسی محیط زیست-خ صالحی-ع

کارگاه تاسیسات-توکلی-ع­ب

 

 

402

ریاضی پیش- پورکانی-ع­م

اصول حسابداری1- یادگاری-ح

فیزیک مکانیک-خ رزاقیان-ع

 

فلسفه-شریف زاده-ر

 

404

ریاضی1-زین الدینی-ع

ریاضی1-زین الدینی-ع

تحلیل فضاهای شهری-شمسی-م

فیزیک-خ عسکری

نقشه برداری-قاسمی­نژاد-ع

مهندسی ترافیک-طالقانی-ع

شماره کلاس

10-8

12-10

1.5-12

3.5-1.5

5.5-3.5

7.5-5.5

405

فیزیک الکتریسیته-خ عسکری-ب­ک

فیزیک پیش-خ رزاقیان-ک

ذخیره و بازیابی-حامد جعفری-ک

ذخیره و بازیابی-حامد جعفری-ک-alt

ریاضی2-زین الدینی-ع

ریاضی2-زین الدینی-ع-alt

501

تربیت بدنی1-خ احمدی

تربیت بدنی1-خ احمدی

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رویداد بزرگ عکاسی از اولین مسابقه پرش با اسب استانی در رفسنجان یادواره شهدای دانشجو
دانشگاه جعفری رفسنجان برگزار می کند

همزمان با برگزاری اولین مسابقه پرش با اسب استانی در رفسنجان از علاقمندان به عکاسی از این رویداد بزرگ دعوت بعمل می آید در روز 19 آذر 1395 جهت ثبت لحظه ناب این رویداد حضور بعمل آوردند.

موضوع رویداد:

مسابقه پرش اسب - زیبایی اسبها - تماشاگران - محیط برگزاری - حواشی و غیره

مقررات رویداد:

·        تاریخ ارسال آثار تا ساعت 24 -30/9/95 می باشد

·        ثبت عکسها می تواند با دوربین یا تلفن همراه باشد

·        حداکثر 5 اثر از هر عکاس دریافت می گردد

·        عکاسان در ویرایش و ارائه اثر آزاد می باشند

·        عکسها باید فاقد امضا،تاریخ،لوگو و قاب باشند

·        عکسها همگی باید توسط خود عکاس ثبت شده باشند در غیر اینصورت عکسهای حذف خواهند شد

·        برگزارکننده حق استفاده از آثار برگزیده را دارد

داوران رویداد:

سیامک جعفری-عباس بلوچی

جوایز:

·        نفر اول 5،000،000 ريال

·        نفر دوم 3،000،000 ريال

·        نفر سوم 2،000،000 ريال

 

ارسال آثار

ابعاد آثار ارسالی 50*70 با کیفیت 300dpi   و حجم اثر حداکثر 5 مگابایت 

ارسال آثار فقط از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  امکان پذیر می باشد

 

آدرس دبیرخانه:معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علامه جعفری رفسنجان

دبیر اجرای رویداد حسام الدین باقری کفاش/شماره تماس:09133913543

همزمان با هفته تربیت بدنی هشتمین جشنواره ورزشی موسسه آموزش عالی علامه جعفری یادواره شهید حسین ارسلان برگزار گردید که نتایج زیر حاصل شد

لیست رشته های ورزشی

فوتسال

1.    تیم شهید ابراهیم پور

2.      تیم شهید جاویدالاثر رحمانی

والیبال

1.    تیم جلال محمدخانی

2.    تیم آریا

دو سرعت

1. علی اکبر محمدی

2.    علیرضا بشارت

3.  آقای بولفریسی

دو استقامت

1.     علی اکبر محمدی

2.    محمد مهدی فتحی نژاد

3.   علی ضیا الدینی

روپایی

1.      سلطانی

2.      رضا احمدی

3.      علی ضیاالدینی

تیر اندازی

1.      رضا احمدی

2.    مهدی باقریان و حجت صادقی

3.      علی زین الدینی

دارت

1.     علی زین الدینی

2.      علی بلوچ

3.     امیر حسین ملاحسینی

شنای زورخانه ای

1.      مرتضی حیدری

2.     محمد عسکری

3.      شهاب رفیعی

پرش طول

1.     شهاب رفیعی

2.      علی بلوچ

3.     امیرحسین حیدری

تیر و کمان

1.     علی اکبر محمدی

2.      داود رشیدی

3.      علی زین الدینی

فوتبال دستی

1.    ابولفضل مصطفایی و محمد صادق صاحبی

2.     امین نصرالهی و علیرضا نصرالهی

تنیس روی میز

1.      مهندس قائمی

2.      رضا احمدی

3.     مقداد شریعت نیا و علی زین الدینی

هدف گیری تیرک

1.    احمد فاتحی

با تشکر از همه عزیزانی که به ما در برگزاری این مسابقات یاری دادند.